Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała

Osiedle wyobraźni to nowoczesna, niezwykle interesująca inwestycja w Bielsku-Białej w ramach których sprzedawane są nowe mieszkania na prestiżowym osiedlu mieszkaniowym.

Oferowane przez spółkę TU.WI.MA 1 domy i mieszkania na sprzedaż to eleganckie, zaprojektowane w nowoczesnym stylu nieruchomości o wysokiej funkcjonalności. Nie bez znaczenia pozostaje również lokalizacja inwestycji, która stanowi unikalne połączenie spokojnej okolicy z wszystkimi zaletami płynącymi z lokalizacji w centrum miasta.

Osiedle wyobraźni oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w konfiguracjach:

Osiedle Wyobraźni – nowe mieszkania w wysokim standardzie

Wszystkie mieszkania wykonane zostały zgodnie z wszelkimi normami sztuki budowlanej, a do ich wykonania wykorzystano wysokiej jakości materiały dostarczane przez cenionych producentów. Zadbaliśmy o to, by oferowane przez nas nowe mieszkania na sprzedaż wykonane zostały z najwyższą dbałością – nie tolerujemy niedoróbek, czy też jakiejkolwiek fuszerki. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że naszymi klientami są osoby przyzwyczajone do najwyższego standardu i właśnie to pragniemy im zaoferować. Dzięki temu mieszkania na bielskim Osiedlu Wyobraźni zapewniają komfort mieszkania na najwyższym poziomie.

Mieszkania na sprzedaż Bielsko – atrakcyjne ceny!

Pośpiesz się – na pierwszych kupców, którzy skuszą się na nasze nowe mieszkania w Bielsku-Białej czeka wiele atrakcyjnych rabatów. Przede wszystkim warto wspomnieć o wysokim, bo aż 10% upuście na zakup mieszkania. Jest to oferta ograniczona, więc warto się pospieszyć!
Kolejnym argumentem przekonującym za tym, by nie zwlekać z decyzją o zakupie mieszkania na Osiedlu Wyobraźni jest fakt, iż pierwsi kupujący będą mogli swobodnie konfigurować mieszkania – łączyć je w ramach jednego domu.

Osiedle wyobraźni to nowy najlepszy adres w mieście.

Nie zwlekaj – już dziś obejrzyj i kup nasze mieszkania w Bielsku!

Polski
Angielski