Nowe mieszkania Bielsko

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania BielskoZakup nowego mieszkania to ważna inwestycja na lata. Nowe mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Wyobraźni to projekt zrealizowany przez europejskiego dewelopera z wieloletnim doświadczeniem, którego celem są rozwiązania inwestycyjne dla nawet najbardziej wymagających klientów. Renoma i profesjonalizm poparte są dużym dorobkiem na rynku nieruchomości.

Nowe mieszkania Bielsko na Osiedlu Wyobraźni to zespół budynków mieszkalnych w niskiej zabudowie szeregowej. Powierzchnie mieszkalne zawierają się w przedziale od 52 m² do 67 m² W każdym budynku znajdują się 2 niezależne mieszkania, które można łączyć. Dzięki temu możemy zaplanować wielkość przyszłej przestrzeni mieszkalnej. Umożliwiamy wybór pomiędzy różnymi, ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi tj.: mieszkania w budynku z płaski dachem, z podwyższonym dachem lub z poddaszem. Przy wyborze ostatniej opcji istnieje możliwość zagospodarowania antresoli na piętrze.

Architektura mieszkań znajdujących się w ofercie to połączenie elegancji i nowoczesności. Wnętrza są komfortowe, jasne, przestronne, a zarazem przytulne. Z okien rozpościera się piękny widok na góry. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne sprawiając, że jest to miejsce idealne do relaksu, bądź aktywnego spędzania wolnego czasu. Dzięki dobrym połączeniom komunikacyjnym dojazd do centrum miasta zajmuje tylko kilka minut. Nowe mieszkania Bielsko-BiałaKażde nowe mieszkanie posiada prywatny garaż z dwoma miejscami postojowymi, dodatkowo dostępnych jest 17 zewnętrznych miejsc parkingowych. Przestrzeń wokół budynków otacza duża ilość zieleni.

Osiedle Wyobraźni zostało przemyślane, zaprojektowane i wykonane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody i funkcjonalności przyszłym nabywcom.

Inwestycja zrealizowana została przy użyciu nowoczesnych i sprawdzonych technologii według najwyższych standardów. Wysoka jakość materiałów użytych podczas prac wykończeniowych zapewnia trwałość i bezpieczeństwo, jednocześnie pozwalając na obniżenie kosztów użytkowania.

Nowe mieszkania w Bielsku na Osiedlu Wyobraźni to nowy standard życia

Polski
Angielski