Realizacje

Inwestycje zrealizowane przez inwestora:

Inwestor działa na europejskim rynku nieruchomości od około 20 lat. Inwestuje zarówno w nieruchomości niezabudowane jak i w nieruchomości zabudowane. Nabyte budynki są remontowane, często też przebudowywane tak, by sprostać nowym wymaganiom i ich zmienionemu przeznaczeniu. Działalność Grupy koncentruje się obecnie na terenie Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Włoch, Szwecji, Stanów Zjednoczonych i Polski.

Na stronie internetowej spółki Consultancy and Advisory Bureau Limited (www.cabltd.co.uk) umieszczona jest lista najważniejszych realizacji budowlanych na terenie Wielkiej Brytanii. Są to w przeważającej większości budynki użytkowe – powierzchnie biurowe i handlowe. Prawie całość zrealizowanych inwestycji została już sprzedana nowym nabywcom. Część nieruchomości funkcjonuje w systemie wynajmu długoterminowego – wielokrotnie najemcami lokali są instytucje administracji publicznej.

W Szwajcarii zdjęcia i szczegóły najnowszego projektu dostępne są na stronie Spółki Immofan SA (www.immofan.ch).

Najciekawsze realizacje Grupy to:

Na terenie Włoch wybudowano miedzy innymi osiedle domów jednorodzinnych w miejscowości Rivoli k. Turynu. Jest to kompleks wolnostojących willi, z których każda wyróżnia się odrębnym detalem architektonicznym (projekty spersonalizowane).
W szwedzkim, nadmorskim Malmö, Inwestor kończy obecnie przedsięwzięcie inwestycyjne, które polega na remoncie i przebudowie zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum starego miasta, w bliskim sąsiedztwie dworca kolejowego. Remont elewacji przeprowadzono dbając o pozostawienie pięknych detali zdobiących wejście i okna kamienicy. Obiekt zyskał nowe przeznaczenie: częściowo będzie to 3-gwiadkowy hotel, częściowo apartamenty o wysokim standardzie. Trwają negocjacje umów długoterminowych z najemcami lokali.

Na terenie Szwajcarii, w jednym z jej najbardziej malowniczych i bogatych kantonów (Ticino), w Agno, w drugiej połowie 2011 roku oddano do użytku spory kompleks mieszkalno-użytkowy – Residenza La Monda. Kompleks składa się z trzech budynków wielopiętrowych. Apartamenty mieszkalne oraz powierzchnie biurowe zrealizowano w standardzie „pod klucz” z wysokiej jakości materiałów oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii służących ochronie środowiska (szczególnie w zakresie ogrzewania i wyciszenia lokali). Kompleks znajduje się w niedalekiej odległości od głównej drogi, stacji kolejowej i lotniska obsługującego codzienne połączenia z Zurychem i Genewą. W części lokali użytkowych mieszczą się biura największych spółek grupy: Heliting SA i Zheling SA.

Poprzednia siedziba spółek – Stabile Al Ponte – znajduje się w sąsiednim Massagno i jest obecnie obiektem mieszkalno-użytkowym o wysokim standardzie, oddanym całkowicie na wynajem.

Zdjęcia opisanych obiektów dostępne są powyżej. Pozostałe zdjęcia znajdują się na wskazanych stronach internetowych.


Polski
Angielski

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress